chiptuning

Programowanie przez gniazdo diagnostyczne

Programy soft lub sport

Własna hamownia 4x4

chiptuning bemowo DFP

Oferta naszej firmy obejmuje przeprogramowywanie komputerów sterujących pracą silnika. Komputer nazywany ECU (Engine Control Unit) odpowiada za parametry pracy silnika w każdych warunkach prędkości i obciążenia. Parametry pracy zapisane są w postaci tabeli i są umieszczone w pamięci ECU. Każdy nasz klient może wybrać program (SOFT lub SPORT) dostosowany do jego wymagań odnośnie dynamiki i mocy. Każdy nasz klient ma 48 godzin na sprawdzenie programu, po jego zainstalowaniu, pod względem dynamiki, zużycia paliwa itp.

CHIPTUNING to zmiana seryjnego programu na program bardziej dynamiczny. Programy tuningowe powstają podczas wielogodzinnych testów i prób sprawnościowych na hamowni.

JAKO REZULTAT OTRZYMUJEMY: wzrost mocy i momentu obrotowego o 20-30% dla silników TURBO (benzynowych i diesli)

chiptuning bemowo DFP

Jak to robimy?

  • Do dokładnego wystrojenia silnika potrzebna jest hamownia podwoziowa. Nasza hamownia pozwala na pomiar samochodód z napędem przednim, tylnym oraz 4x4. Bardzo ważny jest pierwszy test, informuje nas czy silnik jest sprawny.
  • Po nim właśnie odczytujemy program oryginalny.
  • Edytujemy go w specjalnym programie i podnosimy mapy ciśnienia wtrysku, ciśnienia turbo, ograniczniki momentu, elektroniczny pedał gazu, itd. Każdy silnik strojony jest indywidualnie!!! ...żadnych gotowców...
  • Nowy program jest wgrywany do komputera samochodu i od razu testowany ma hamowni. Bezpieczny przyrost to około 20% mocy i momentu obrotowego. Możemy oczywiście przygotować mocniejszy program nawet do 40% przyrostów.
  • Po tuningu otrzymujecie Państwo wykresy mocy przed/po nałożone na siebie.
chiptuning bemowo DFP
TOTALNA NOWOŚĆ programujemy już przez złącze diagnostyczne najnowsze modele BMW, AUDI-VW, TOYOTA, MERCEDES. Bez potrzeby rozpoławiania obudowy komputera!

Nie daj skusić się na tanie chipowanie chińskimi kablami, grozi to trwałym uszkodzeniem komputera. My Gwarantujemy najnowsze i legalne urządzenia oraz metody chiptuningu:

Roczna darmowa diagnostyka oraz auta zastępcze GRATIS!


© 2017 Chiptuning Turbo · / Alta Racing / Tomasz Zaryski tel. +48 506 105 900
Podnoszenie mocy, chiptuning, filtry cząstek stałych DPF / FAP - rozwiązywanie problemów.

powrót